Nun AnsehenJetzt Im KinoBald Im KinoKinoAktuelle AnhängerNachrichtenSuchen MovieBeiträge
Kino
Kino
Instant Uhr
Nachrichten
Anhänger
Fernsehen
Gemeinschaft
Meine
Mehr
Anmelden
Durchsuchen BewertungenErgebnisse 1 - 20 Aus 1,000
zuletzt hinzugefügt
Schlüsselwörter
Ranking
veröffentlicht:
  bis  
Wrath Of Man (2021)
במפתיע זה הרבה יותר סרט שמתאים לסתטהאם ופחות לריצ'י, אבל זה סרט טוב, מעניין ומותח כמו שסרט אקשן צריך להיות.

7/10
  4 Tage vor
The Great War (1959)
אנשים שלא אוהבים Commedia all'italiana בד''כ, אני יכול להעריך ש התגובה הראשונית שלהם שתטען, ש-"זה לא סרט רציני", לא בהכרח אפשר לומר שלא אוהבים קולנוע איטלקי, זה לא סותר, המוזיקה של נינו רוטה כנראה לא תספיק להצדיק עבורי כמה זה סרט מוצלח לאחר צפייה אחת, בשעה הראשונה, שנעלמה לי, חוץ מניצוצות שעפו מהבטן, לא רוצה שמץ של ספויילר ולא ממליץ גם לאחרים לתת פיסת מידע לפני שראו בעצמם.

כשאני חושב על משהו שהוא מושלם, אין סרט שהוא מושלם לגמרי לדעתי אבל אם יש אחד שאני חושב שהוא שם, תמיד היה ותמיד יהיה, בשבילי זה "הטוב, הרע והמכוער", כל השעה הראשונה, הייתי בטוח בזה שזה יחסית יותר מידי מוצלח, צורת הצילום, מסגור, בימוי מרשים מאוד של מוניצ'לי, שנראה אפילו שנעשה 3 שנים מאוחר יותר, המוניות, טקסיות או רשמיות לא הרגישה מוגזמת בכלל בהשוואה לזרמים אחרים בין אם מלחמה או דרמה מלחמתית, טראגית או קומדיה צבאית או בתשלובת מסויימת עם 'Buddy', ("חבורת גברים").

הביצוע יישאר זכור מאוד בשבילי שחוצה את הסטנדרט, לפחות בשעה הראשונה, ביצוע אפילו מלוטש, אלברטו סורדי וויוטוריו גסמן הם שחקנים גדולים לא פחות ובאמת כנראה, זה ליהוק שלא יכל להיות יותר מוצלח לצמד שכזה, התחושה היא שזה אחד הסרטים הטובים ביותר שיצא לי לראות לשעתו, השעה השניה לא נופלת בכלל אבל, בסוגתו, אני חושב שזה תואר שהוא לוקח, אולי ניצב בראש ההר מכל הקומדיות הללו שראיתי.

יש עוד הרבה בשבילי לראות ולהשלים חומר אבל, שנים של המתנה לא הכי אופיינית לאחד מניאק מפונק כמוני, אני מעדיף שעתיים מאשר להסתכל בעיניים ביקורתיות בהגזמה על סרט או של אלן רנה, או של וונג, שאני יכול להעריך, אבל בסגנון (שהוא כמו להבדיל בין השמש לירח), גם אם זה סרט מקוצר בשעה, אני אעדיף צפייה בסרט לוהט מהסוג הזה ואם יש פה 1 או 2, תודו שראיתם את זה גם ב-.

(גם נחשב לזהב) בכל קנה מידה, סרט ענק.
  Woche vor
Stretch (2014)
מיועד למי שלא נרתע להישאב למחוזות הביזאר. דמויות גרוטסקיות ומוקצנות בעלילה הזויה. זה לא מתאים לכל אחד אבל בעיה אחרת היא, שהסרט תזזיתי מידי ודי מעצבן. סטרץ' הוא גבר שנמצא בשלב בחייו שהוא הוא בוחן מה הוא השיג עד כה.הוא הגיע ללוס אנג'לס כדי להיות שחקן, ובמקום זה מוצא עצמו כנהג לימוזינה בחברה שמציעה שירותי הסעה לאנשים עשירים ומפורסמים בדרך כלל. בנוסף הוא נזרק על ידי חברתו הגולדיגרית. לקינוח, הוא חייב כספים לגורמים עבריינים וגם מסתבך עם חברה יריבה בענף בו הוא עובד שגם מציעה שירותי הסעה.מאחר שאינו מאמין בגורל, הוא מחליט לקחת את העניינים לידיים ולגרום לדברים לקרות באופן שישנה את המסלול של חייו. מכאן, דמותו הבידיונית של עמית לעבודה שהתאבד מלווה אותו ואיתה הוא מתקשר. השינוי מגיע כשסטרץ' פוגש לקוח הזוי ומסומם שידוע בטיפים הנדיבים שהוא משאיר. אותו לקוח מציע לסטרץ' לכסות את חובותיו בתמורה לכך שיבצע עבורו משימה מסוכנת. מה שהוא לא יודע, זה שאותו אדם מבוקש על ידי ה FBI.זה יתגלה לו בסיומו של לילה מטורף ואז בבוקר למחרת הוא יגלה, האם קיים כזה דבר שנקרא גורל שנקבע מראש או שאנחנו אלה שמשפיעים על מה שיקרה.בשורה התחתונה הסרט בינוני במקרה הטוב וזה שהוא קצר באורכו זה לחיוב.
  Woche vor
Honest Thief (2020)
סרט משעמם מאוד! לא מתקדם בכלל, תקוע, מורח את הסצנות הלא מעניינות.
לא ממליצה לבזבז את הזמן על הסרט הזה.
  2 Wochen vor
Ahnungslos (1995)
הסתקרנתי לראות על מה המהומה גם שנים רבות אחרי צאת הסרט לאקרנים. מודה שלא מצליח להבין. אפשר להתווכח אם היה פורץ דרך בזמנו ולכן מרבים להזכיר ולהיזכר בו, אבל כשעושים זום אאוט, הוא לא מרשים במיוחד. הדבר היחיד שבולט זה היופי שבנעורים ובלהיות צעיר. סיפורה של שר בת ה-16, נערה עשירה ומפונקת מבבוורלי הילס, בת לעו"ד מן הצמרת. היא מאמינה שיכולה לסובב את כל העולם על קצה האצבע הקטנה שלה באמצעות מניפולציות כאלו ואחרות.חוץ זה היא אוהבת להתלבש יפה ומיוחד. יחד עם חברתה הטובה, שר לוקחת חסות על נערה חדשה שמגיעה לבית הספר ועושה לה Make over חזותי והתנהגותי.כשאותה נערה עומדת להיות בת הזוג של הבחור בו היא מאוהבת, אז זה כבר יותר מידי מבחינת שר. לפני ואחרי "קלולס" נעשו סרטים וסדרות שעסקו בבני נוער ובעולם המעסיק אותם, לפני שהם נהפכים לאנשים מבוגרים שצריכים להתמודד עם אתגרים של קריירה מקצועית, עבודה ופרנסה, נישואין ומשפחה וכו'. ציון 6.5.
  3 Wochen vor
Taken 2 (2012)
מבחנתי לאם ניסן לא צריך לעשות סרטי פעולה, אין לו את זה...
כל סרט פעולה שלו, יוצא סרט סטיבן סיגל,
ועוד נקודה, אני לא רואה הבדל בין הסרט העלוב הזה למקור, ואין שמץ של מושג, מה כל כך משך בסרט הראשון, גם בסרט הזה אין אקשן טוב, אין עלילה, ואין כלום. והכי גרוע, אקשן דרג ז', בקיצר, ניסן לך תעשה סרטי דרמה, אתה כשרוני, אבל לא בנוי לסרטי אקשן...
  3 Wochen vor
Armee Der Toten (2021)
סרט בינוני, קשה להאמין שזה התוצרת של זאק סניידר, הבמאי של 300 ושחר המתים.
  4 Wochen vor
French Exit (2020)
מקור המונח "יציאה צרפתית" הוא במאה ה–18 ופירושו לעזוב בחשאי בלי להיפרד כראוי, למשל בנטישה חשאית של אירוע או מסיבה. כך כתוב איפה שהוא באינטרנט, כאשר מחפשים קצת מידע על היציאה הצרפתית שארגנה לעצמה מישל פייפר.

הפוסטר של הסרט כמובן מלא תשבוחות על אופן משחקה ועל העלילה העילאית, אבל מה שאני יכול לחשוב עליו זה איך אני מוציא איזו יציאה צרפתית, מהצד האחורי של הגוף שלי, כדי לשחרר את עצמי מהעול והנטל של הסרט הזה.

יש לי סבלנות לסרטים איטיים וביזאריים, אבל במהלך של הדבר הזה נרדמתי פעמיים, התעדכנתי קצת מאשתי וגם כאשר הקצתי מהעייפות שאחזה בי, הרגשתי שלא פספסתי כלום ולהפך, אולי עדיף היה להאריך את השינה עוד קצת.

אם אקסצטנרית ובנה המוזר מאבדים את תקציב הירושה של אבי המשפחה ועם על הגבול של המעבר לרחוב. במהלך מבריק מגייסת האם עוד קצת כסף ולוקחת את בנה מארוסתו אל פריז, על מנת לבלות שם בנעימים את שארית הזמן שלהם עם כסף...צרפתי.

איפה שהיגיון ועלילה ישרה פוגשת את העל טבעי והביזארי פשוט לא מתחבר ועל אף משחק מעניין של פייפר את הדג'ס ותוספות משנה של דניאל מקדונלד ואימוג'ן פוטס, הסרט לא מצליח להציל את עצמו מקריסה, ברברת ושיממון טוטאלי ולא כל כך מעניין.

זה הרגיש פלצני בלא מעט שלבים של הסרט, נפיחה ארוכה ומלאת חשיבות עצמית, אשר מגובה בטקסטים נעלים, אבל לא...זו באמת יצירה סתמית ונשכחת שבהחלט הביאה מספר מוסרי השכל חשובים איתם:
- לא לראות סרט שמצהיר על עצמו בתור קומדיה דרמטית ושקו העלילה שלו מראה בבירור שזו הולכת להיות יותר דרמה צינית-סרקסטית.
- לא לראות את הדבר הזה כאשר אתה עייף.
- ובפעם המיליון ושלוש עשרה, לא להרשות לעצמך להסתנוור מערימות של כוכבים, כאשר IMDB מראה בבירור ש.....לא. פשוט לא.
  4 Wochen vor
2046 (2004)
נואר וארוטיקה זה אולי תמיד מפתה, אבל, זה קצת יותר מתוחכם או מתחכם, מדב"י וחתרני, אפשר להגיד שלאורך כל הסרט לפחות כל מה שאתה רואה, יכול להיראות מושלם, עיצוב ויזואלי, סינמטוגרפיה, שהנוכחות שלה, דקוריישן, והאסתטיקה שלה, מרשימה יותר לנוכח הקאסט, שגם, אי אפשר להגיד רע, בטח לא למי שרואה כמעט רק קולנוע אמריקאי.

עם כל זה שאין איבוד פרופורציות טוטאלי האיזון קיים ייאמר לזכות הפקה מוצלחת, טענתי בעבר ואני לא היחיד, שיש בוונג קטע של סגנון שדי משותף לו ולאלן רנה, נפוח ומתפזר עד אין קץ הארדקור בקטע רומנטי ומכביד (במיוחד בסרטו "מצב רוח לאהבה"), אבל הויזואליות היא בהחלט הרבה מעל מעל הממוצע, פס קול לא נופל מהרמה הזו, מומלץ גם כ-'פוסט מודרניסטי'.

לחובבי הז'אנר - יותר מומלץ.
  Monat vor
The Kings Of Summer (2013)
ציפיתי למשהו בסגנון "אני והחברה" וקיבלתי סרט גרוע. החומר גלם הוא טוב אבל המוצר הסופי מאכזב. 3 נערים שהחליטו לעזוב את בית הוריהם המעצבנים, ולבנות בית באמצע היער ולהעביר שם את שארית הקיץ שלהם כחלק מתהליך התבגרותם. החלק המעניין הוא תחרות בין שניים מהם על ליבה של נערה יפה. מנסה למצוא מילה טובה על הסרט ודי קשה. מבולגן, כבד, לא קוהרנטי, מנסה להצחיק ולא מצליח ובעיקר משעמם.
  Monat vor
Leaves Of Grass (2009)
מקרתע ומבולגן. סוג של קומדיה שחורה שלמרות משחק מצויין של אדוארד נורטון, לא מצליחה לרתק. החלק האחרון טיפה טוב יותר אבל זה מעט מידי ומאוחר מידי. סיפורם של שני אחים תאומים זהים. ביל הוא מרצה מוערך ומבוקש לפילוסופיה קלאסית באוניברסיטה. אחיו בריידי הוא סטלן שמחזיק מעבדה לגידול סמים למטרות סחר וחייב כספים לגורמים בעולם התחתון. הקשר בין האחים ניתק לפני שנים רבות מיוזמתו של ביל וכעת בריידי מזייף את מותו כדי שביל יגיע להלוויה. עם הגעתו בטיסה לאוקלהומה, מתברר מעשה הרמייה של בריידי. ביל משתכנע להישאר לסוף השבוע ומה שהוא לא יודע, זה שהוא אמור להוות אליבי ללא ידיעתו לביצוע פשע שבריידי מתכנן. התכנית היא שביל יבקר את אימם בדיור המוגן בו היא גרה בזמן שבריידי מבצע את זממו.העניינים משתבשים ולא מתנהלים לפי התכנון, בין היתר בגלל רופא שיניים יהודי שביל הכיר בטיסה, שנואש למזומנים ועלה על התרמית. הצפייה בסרט לא גורמת לסבל אבל גם לא מהנה. המבטא הדרומי ומוסיקת הקאנטרי שמתנגנת לה פה ושם עושה טוב, אבל זה לא מספיק.ציון 6.5.
  2 Monate vor
Rambo: Last Stand (2019)
סרט אקשן עוצמתי, סטאלון בגילו מפגין יכולות מרשימות
זה מדהים בעיני... סרט אקשן על סף מושלם. לא נופל מהראשון והרביעי.
רוצו לראות
  2 Monate vor
Mortal Kombat: Rebirth (2021)
אז לפני כמה ימים סוף סוף אחרי ציפיה ארוכה יצא הסרט החדש של מורטל קומבט, הרבה שנים מהסרט הקלאסי ההוא מ1995.
כשראיתי חלק מהשחקנים שליהקו לסרט ההייפ עלה (ג'ו טאסלים, הירויוקי סנאדה, לואיס טאן) שלושתם שיחקו בסרטים אלימים של אומנויות לחימה.
אז צפיתי בסרט ויצאתי ברגשות מעורבים שיכל ליהיות יותר טוב אבל גם יכל ליהיות הרבה יותר גרוע (אם כי בסופו היה תחושה טובה לקראת סרטי ההמשך בפריינצייז)
חלק מהשחקנים האלמוניים נתנו "אובר אקטינג" מה שנקרא אבל זה לא הפריע ממש כי בסך הכל הסרט הוא על פי משחק וידאו.
הקרבות ויזואלית היו יפים עם כיאוגרפיה נפלאה ואפקטים טובים.
הדמות שהכי נהנתי ממנה בסרט הוא סאב זירו שפשוט גנב את ההצגה, ג'ו טסלים היה תפור לדמוץ וכל סצנה איתו פשוט הייתה יוצאת מהכלל.

בסך הכל המעריצים יהנו מהסרט שכולל הרבה דם קללות והומור שחור כיאה למורטל קומבט.


  2 Monate vor
Mortal Kombat: Rebirth (2021)
אחרי שנים ארוכות סוף סוף מישהו הרים את הכפפה והוציא סרט חדש של מורטל קומבט, כסרט חדש שמתבסס על משחק אגדי ועל סרט ישן ובינוני שהפך לסרט קאלט למרות היותו בינוני, הסרט מגיע עם ים של ציפיות ומצד שני עם קאסט אלמוני ביותר ועם סוג של תקרת זכוכית לסרטים מהסוג הזה וביחד עם כל הציפיות והחסרונות האפשריים, אנחנו מגיעים לסרט שלפחות מבחינתי הוא הצלחה, הוא מעניין, הדמויות מעוררות הזדהות ובהחלט עשויות בצורה מושקעת, הגרפיקה טובה והדמות של קיינו מקבלת אקסטרה שתמיד היה חסר לה בסרטים/סדרות.

מי שציפה ולא הגזים בציפיות לגמרי יהנה.
7.5/10

  2 Monate vor
What If... (2012)
מי שראה את הסרט "דלתות מסתובבות" ואהב, יאהב גם את זה. אותו קונספט בדיוק. בעייני הסרט מקסים למרות שלא זכה לציונים גבוהים במיוחד.אני לא נוהג להתייחס לביקורות אבל לטעמי מדובר ביצירה שאומנם אינה מושלמת אבל היא קצת אנדרייטד. מתחיל עם סצינות שניראות לא קשורות אבל בסוף הכל מתחבר. עלילה שמתפצלת לשניים בעקבות פעולה אחת. דימיטרי הוא מה שנקרא "הרווק הניצחי", שחי בשכונת פלאקה באתונה למרגלות האקרופוליס. הוא במאי פרסומות וסרטים תיעודיים שחי לבדו ללא מחוייבות וללא אחריות לבת זוג וילדים וטוב לו עם זה. בערב אחד הוא צריך לקבל החלטה אם לצאת עם הכלבה שלו לטיול. מכאן הסיפור מתחלק לשני חלקים שרצים במקביל. בראשון, הוא יוצא איתה והיא נדרסת על ידי כריסטינה.בחורה צעירה ותוססת, אדריכלית במקצועה. למרות שהכלבה נפגעת חייה ניצלו בזכות הוטרינר שמזהה אצלה גידול סרטני. האירוע שהפגיש ביניהם, גורם לדימיטרי וכריסטינה להתאהב.נולדת להם ילדה, אבל שניהם צריכים להתמודד עם המשבר הכלכלי שפוקד את יוון ובעיית האבטלה של שניהם. מה שעוד מעיב על מערכת היחסים שלהם זה בגידותיו של דימיטרי עם אישה נשואה. בסיפור השני שמוצג, דימיטרי נשאר בביתו עם הכלבה. הוא מותקף על ידי חבורת פושעים שחודרים לביתו במטרה לשדוד והוא נפצע תוך כדי. חוץ מזה הוא מטפל באימו הדמנטית ומכיר את אותה אישה נשואה מהעלילה המקבילה ומנהל איתה רומן.המעגל נסגר בסוף. המסר הוא שיש דבר כזה שנקרא גורל. מה שצריך לקרות יקרה בדרך כזו או אחרת, ולא משנה מה נעשה. דבר שלעולם לא נדע אם הוא נכון או לא.השירים היפים שתמיד נאהב מ The Great American Songbook מתנגנים להם במהלך הסרט ויש להם את התרומה שלהם. באופן אישי, הצפייה עוררה את הגעגועים שלי לעיר אתונה,, לאווירה ולאוכל.
  2 Monate vor
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge (2020)
סרט אלים מצויין שלא חוסך בדם המבוסס על המשחק וידאו שאני כל כך אוהב ומעריץ מילדות.
המעריצים של הסרט עפו על הסרט הזה ולא סתם הוא נאמן לסדרת המשחקים גם בעלילה וגם בברוטאליות שיש בתוכו.
  2 Monate vor
Incredibles 2 (2018)
המשך מצויין של הסרט הראשון המדהים.
גם בסרט השני ההומור עובד כל כך טוב, סרט מצחיק כיפי וזורם עם עלילה טובה. מתאים לכל הגילאים.
  2 Monate vor
Die Unglaublichen (2004)
הנאה מובטחת, סרט אנימציה מהנה ביותר וקורע עם הומור שמתאים לילדים ומבוגרים כאחד!
יש בסרט הזה הכל - הומור שנון, דמויות כתובות היטב, עלילה כיפית.
כל המארז מושלם פשוט סרט חוויה.
  2 Monate vor
Silence (2016)
יש פה שחקנים טובים אבל הסרט משעמם לא סוחף וכבד שעובר באיטיות עם דיאלוגים משעממים, יותר מתאים לקהל מסויים, לא התחברתי לעלילה בכלל.
  2 Monate vor
Enter The Void (2009)
סרט מעניין ופסיכודלי ביותר שגורם לך לפרקים לזוז באי נוחות בכיסא עם אווירה קשה ודיכאונית אך ערוך בצורה פנטסטית (צריך לבוא בריכוז מלא)
  2 Monate vor
In Theaters
Fatherhood, F9, Luca, Hitman's Wife's Bodyguard, Sublet, Skater Girl, In The Heights, Awake, The Conjuring: The Devil Made Me Do It, Friends: The Reunion, Il Divin Codino, Cruella, Spirit Untamed, A Quiet Place Part II, The Perfect Candidate, The Woman In The Window, Armee Der Toten, Spiral: From The Book Of Saw, Oxygen, Together Together, Wrath Of Man, Here Today, The Water Man, Mainstream, Monster, Doctor Strange In The Multiverse Of Madness, Those Who Wish Me Dead, Connected, Erbarmungslos, Things Heard & Seen, Stowaway, Thunder Force, Voyagers, Mortal Kombat: Rebirth, You Belong To Me, Concrete Cowboy, Godzilla Vs. Kong, A Week Away, Peter Rabbit 2, Nobody, Zack Snyder's Justice League, Yes Day, Coming 2 America, Boss Level, Raya And The Last Dragon, Biggie: I Got A Story To Tell, The United States Vs. Billie Holiday, Chaos Walking, Nomadland, I Care A Lot
Coming Soon
Avatar 4, Avatar 3, Black Panther: Wakanda Forever, Minecraft, Black Adam, Spider-Man: No Way Home, Avatar 2, West Side Story, Ghostbusters: Afterlife, The Eternals, Ron's Gone Wrong, Last Night In Soho, Dear Evan Hansen, Venom: Let There Be Carnage, Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings, Reminiscence, PAW Patrol: The Movie, The Protege, The Boss Baby: Family Business, Free Guy, The Last Mercenary, Stillwater, The Green Knight, The Suicide Squad, Old, Hotel Transylvania: Transformania, Snake Eyes: G.I. Joe Origins, Escape Room: Tournament Of Champions, Gunpowder Milkshake, Space Jam: A New Legacy, Fear Street, Let Us In, America: The Motion Picture, The Forever Purge, The Ice Road, The Batman

TOP 500
Statistik
28,590 Movies, 2,976 Serie, 7,024 Jahreszeiten, 119,560 Folgen, 392,333 Menschen, 573,001 Benutzer, 267,195 Beiträge, 28,819 Beiträge, 95,320 Bilder, 6,832 Video
Allgemeine Informationen & Andere Seiten
Sprache
סרטים © 2021